Filmpje: Welkom in onze St.-Augustinusschool (schooljaar 2020 - 2021)

Beste kleuters, leerlingen en ouder(s),

Onze openklasavond kon helaas niet doorgaan. Wij vinden het dus heel spijtig dat jullie geen kijkje konden komen nemen in onze school/klassen. Des te meer omdat er toch weer enkele hele mooie realisaties zijn uitgevoerd.

We zijn heel trots op onze 2 volledig vernieuwde kleuterklassen (paars-oranje), een lichtrijke turnzaal (mét nieuwe turntoestellen), de chillzaal die in een fris jasje zit en als kers op de taart... Een nieuw speelgedeelte achteraan (werkgroep speelplaatsvernieuwing)!

Geniet mee van ons filmpje in hoge resolutie via volgende link (het filmpje dat hier op de schoolwebsite staat is in lage resolutie waardoor het schemert):

https://youtu.be/ZeFukokK4Tk

Tot volgende week iedereen!

Zomerse groeten,

Het St.-Augustinusteam


 

MAANDKALENDER

Maandmenu Esthio

Help jij STASEGEM mee aan een AED ?

Help jij STASEGEM mee aan een AED ?
(klik op de foto voor meer uitleg)
Mogelijk gemaakt door Blogger.